Мультибрендовий магазин Nostalgie представляє першокласне зібрання жіночих та чоловічих колекцій одягу, взуття та аксесуарів на будь-який смак.

Роботи всесвітньо відомих брендів та найактуальніші новинки модної індустрії - в Nostalgie традиційно цінується винахідливість дизайнерів і бездоганна якість технічного виконання.

Високий рівень обслуговування та увага команди магазину до найдрібніших деталей робить кожну покупку в Nostalgie особливою подією.

shop
shop
shop
shop
shop
shop

Що таке Бонусна програма?

Бонусна програма – це нова програма лояльності, беручи участь в якій, ви отримуєте особливі привілеї та фіксовану суму кешбеку при здійсненні покупок згідно з умовами, передбачених діючою програмою. Залежно від вашого поточного статусу, ви отримуєте різноманітні можливості.

Програма передбачає чотири статуси (рівні): Bronze, Silver, Gold і Platinum, в рамках яких створені спеціальні пропозиції та персональні акції. Беручи участь в них, а також здійснюючи покупки в магазинах нашої торговельної мережі, ви отримуєте відповідну кількість бонусів.

Стати учасником Бонусної програми можна одним із зручних Вам способів:

  • - У магазинах мережі. Для цього необхідно зробити покупку і повідомити на касі співробітнику магазина свій номер телефону, підтвердити його за допомогою SMS коду та надати необхідні персональні дані.

  • - Через додаток або на сайті spazio.ua або theicon.ua самостійно пройти процедуру реєстрації та зробити покупку товару.